آیا شما هم سوالی دارید ؟

سوالات را مرور کنید یا از ما بخواهید …

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

ثبت سفارش
 1. ثبت سفارش در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته در سایت خانه شکلات و خشکبار ذوقی امکان‌پذیر است.
 2. سفارش از همه شهرهای ایران پذیرفته می‌شود.
 3. در صورت لغو سفارش وجه مذکور حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به‌حساب مشتری واریز می‌شود.
بسته بندی

کلیه محصولات در پاکت‌های زیپ‌دار با گرید خوراکی یا ظروف مایکروویوی که از مواد اولیه مرغوب پلی پروپیلن (PP) تولید شده است، انجام می‌شود. از قابلیت‌های این ظروف می‌توان به دارا بودن نشان سیب سلامت، امکان پلمپ، امکان قابل استفاده در مایکروویو، قابل استفاده در ماشین ظرفشویی و فریزر اشاره کرد. یکی از نکات کلیدی که این ظرف را مناسب بسته‌بندی مواد غذایی سرد و گرم می‌کند، عدم وجود ماده مضر BPA است. لازم به ذکر است سایت خانه شکلات و خشکبار ذوقی وزن بسته بندی های خود را در وزن اجناس بحساب نمی آورد و هزینه ظروف و پاکت را به مشتری تحمیل نمی کند.

مرجوعی
 1. در صورت عدم رضایت مشتری از محصول به هر دلیل، بدون هیچ هزینه‌ای محصولات مرجوع می‌گردد.
 2. درصورتی‌که مشتری تصمیم به مرجوعی کردن اجناس را داشته باشد، این کار توسط پیک یا مسئول ارسال در همان محل تحویل و با هزینه سایت خانه شکلات و خشکبار ذوقی انجام می‌شود.
 3. درصورتی‌که مشتری هزینه کالا را به‌صورت اینترنتی پرداخت کرده باشد، وجه مذکور حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به‌حساب ایشان بازمی‌گردد.
ارسال
 • هزینه ارسال برای خریدهای بیشتر از سیصد هزار تومان رایگان بوده و برای خریدهای کمتر از آن مطابق با هزینه های پستی  است.
 • مشتری حق انتخاب زمان ارسال مطابق با آنچه در سایت مشخص‌ شده را خواهد داشت.
 • ورود اطلاعات مربوط به محل دریافت کالا از وظایف مشتری بوده و قصور در آن مسئولیتی را متوجه سایت نمی‌نماید.
روش های پرداخت

روش پرداخت وجه کالا درفروشگاه ذوقی بصورت آنلاین و از طریق درگاه بانک سامان و درگاه بانک ملت و درگاه بانکی آسان پرداخت (آپ) و درگاه بانکی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) است.

نمایندگی

در حال حاضرفروشگاه ذوقی در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل‌ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلفی ازاین‌دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ذوقی اطلاع دهید.

از ما بپرسید


   خانهفروشگاهحسابتماس با ما